Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Secret Key Beni hatırla

BAŞLIK: Özgün Yayınları 5. Sınıf matematik Günlük planları Tek Başlık

Özgün Yayınları 5. Sınıf matematik Günlük planları Tek Başlık 22 Eki 2013 20:24 #268

• matematikci
  • matematikci Kullanıcısının Avatarı
  • Yetkili
  • Gönderiler: 67
  • Teşekkür Sayısı: 640
  • Başarı: 46
Özgün yayınları 5. Sınıf günlük planlarını sene sonuna kadar düzenli olarak hazırlayıp bu başlıkta yayınlayacağım.

1. Özgün yayınları 5. Sınıf doğal sayılar günlük planı tıklayın

2. Özgün yayınları 5. Sınıf doğal sayılarla işlemler 1 ( toplama, çıkarma) günlük planı tıklayın

3. Özgün yayınları 5. Sınıf doğal sayılarla işlemler 2 ( çarpma, bölme) günlük planı tıklayın

4. Özgün yayınları 5. Sınıf doğal sayılarla işlemler 3 ( çarpma ve bölme arasındaki ilişki) günlük planı tıklayın
twitter hesabımızı takip edin
facebook sayfamızı takip edin
Son Düzenleme: 29 Eki 2013 14:14 yazan matematikci.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Özgün Yayınları 5. Sınıf matematik Günlük planları Tek Başlık 26 Eki 2013 22:11 #282

• nusret23
  • nusret23 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 12
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: 0
Özgün yayınları 5. Sınıf günlük planlarını sene sonuna kadar düzenli olarak hazırlayıp bu başlıkta yayınlamayacağım,diye belirtiyorsunuz.Benim anladığım belirli bir süre sonra isteyene ücretli hazırlarım diye anladım eğer bir yanlışım varsa düzeltelim hocam.Neden özellikle belirtiyorsunuz yıl sonuna kadar bu başlıkta yayınlamayacağım diye bu cümlenin altında ne yatıyorsa bilmekte yarar var kanısındayım . Yinede ellerinize sağlık hocam.........
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: MATTT

Özgün Yayınları 5. Sınıf matematik Günlük planları Tek Başlık 27 Eki 2013 08:20 #284

• matematikci
  • Yetkili
nusret23 yazan:
Özgün yayınları 5. Sınıf günlük planlarını sene sonuna kadar düzenli olarak hazırlayıp bu başlıkta yayınlamayacağım,diye belirtiyorsunuz.Benim anladığım belirli bir süre sonra isteyene ücretli hazırlarım diye anladım eğer bir yanlışım varsa düzeltelim hocam.Neden özellikle belirtiyorsunuz yıl sonuna kadar bu başlıkta yayınlamayacağım diye bu cümlenin altında ne yatıyorsa bilmekte yarar var kanısındayım . Yinede ellerinize sağlık hocam.........
Yayınlayacam olacaktı hocam telefonun klavye özelliğinden dolayı yanlış yazılmış. Uyarınız için teşekkürler düzelttim şimdi. İsteyene ücretli hazırlamak gibi bir amacım yok. Öyle olsa daha açık cümlelerle yazardım. . Forumdan ve özelden çok fazla devamı gelecekmi sorusuyla karşılaştığım için ozellikle sene sonuna kadar bu başlıkla yayinlayacagımı belirtmek için yazdım
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mdt20, fenolook, zeki, MATTT, BEREN05

Özgün Yayınları 5. Sınıf matematik Günlük planları Tek Başlık 28 Eki 2013 17:51 #293

• çotanak
  • çotanak Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 1
hocam emeğinize sağlık teşekkür ederim....

Özgün Yayınları 5. Sınıf matematik Günlük planları Tek Başlık 29 Eki 2013 14:31 #301

• matematikci
  • Yetkili
Özgün yayınları 5. Sınıf doğal sayılarla işlemler 3 ( çarpma ve bölme arasındaki ilişki) günlük planı eklenmiştir
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: nurcn, matöğr, tumusagi, hakanttk

Özgün Yayınları 5. Sınıf matematik Günlük planları Tek Başlık 29 Eki 2013 20:36 #307

• ahmusir
  • ahmusir Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 2
  • Başarı: 1
çok teşekkür ederim. tam istediğim gibi olmuş ellerinize sağlık
:) :) :)

Özgün Yayınları 5. Sınıf matematik Günlük planları Tek Başlık 30 Eki 2013 08:41 #311

• fenolook
  • fenolook Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Forumcu
TŞK emeğinize sağlık :cheer: umarım yıl sonuna kadar devamı gelir.

Özgün Yayınları 5. Sınıf matematik Günlük planları Tek Başlık 30 Eki 2013 19:14 #314

• edibane
  • edibane Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Forumcu
  • Gönderiler: 3
çok çok teşekkürler hocam ellerinize sağlık.

Özgün Yayınları 5. Sınıf matematik Günlük planları Tek Başlık 30 Eki 2013 22:02 #320

• sargins
  • sargins Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Forumcu
Hocam teşekkürler ellerinize sağlık.Yalnız benm kafama bir şey takıldı bu planlarda bir de değerlendirme kısmı olması gerekmiyor mu?Ayrıca değerlendirme adı altında bir kısım göremedim kitabın sonundaki sruları mı aldınız değ. olarak acaba?

Özgün Yayınları 5. Sınıf matematik Günlük planları Tek Başlık 31 Eki 2013 08:29 #324

• mhmmtcm
  • mhmmtcm Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Forumcu
  • Teşekkür Sayısı: 1
Allah razı olsun sizin gibileri aramızdan eksik etmesin. sayenizde cogu matematikçi için müşkil bir mesele hallolmuş oldu :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ebubrahim
Yetkililer: mathoflove
Sayfa oluşturma zamanı: 0.369 saniye
Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates