Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Secret Key Beni hatırla

BAŞLIK: 8.Sınıf Matematik Dersine Giren Öğretmenler Dikkat!

8.Sınıf Matematik Dersine Giren Öğretmenler Dikkat! 06 Eki 2013 10:19 #207

• ortamat
  • ortamat Kullanıcısının Avatarı
  • Yönetici
  • Gönderiler: 20
  • Teşekkür Sayısı: 30
  • Başarı: 7
Bakanlığın yayınladığı "Merkezi Sistem Ortak Sınav Yapılacak Derslerin Çalışma Takvimine Göre Konu/Kazanımların Dağılım Çizelgesi" ile Ders kitabındaki kazanım sıralaması farklıdır. Bakanlığın 13/09/2013 tarihli, 68128140/48012463603 sayılı ve "Merkezi Sistem Ortak Sınav Çalışma Takvimleri" konulu yazısı gereği, ders kitaplarındaki sıralamaya göre değilde bakanlığın yayınladığı Merkezi Sistem Ortak Sınav Yapılacak Derslerin Çalışma Takvimine Göre Konu/Kazanımların Dağılım Çizelgesine göre ders işlenmelidir.

Bakanlığın 13/09/2013 tarihli, 68128140/48012463603 sayılı ve "Merkezi Sistem Ortak Sınav Çalışma Takvimleri" konulu yazısı:

Merkezi sistem ortak sınavların yapılacağı tarihe kadar öğretim programlarının işleyişinde Türkiye genelinde birlik sağlamak amacıyla 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılına mahsus olmak üzere, çalışma takvimine göre konu/kazanımların dağılımını gösteren çizelgeler hazırlanmış ve "httpı//ttkb.meb.gov.tr/" adresinde yayımlanmıştır. Merkezi sistem ortak sınavda kapsam birlikteliğinin sağlanması açısından öğretmenlerin yıllık planlarını uygulamalarında bu çizelgelerin dikkate alınması önem arz etmektedir.

Yazının tamamını indirmek için tıklayın

Merkezi Sistem Ortak Sınav Yapılacak Derslerin Çalışma Takvimine Göre Konu/Kazanımların Dağılım Çizelgelerini İndirmek İçin tıklayın

Merkezi sınav konu/kazanımlarıyla uyumlu sitemiz tarafından hazırlan 8. Sınıf matematik yıllık planını indirmek için tıklayın

Sitemiz tarafından hazırlanan 8. sınıf can yayınları yıllık planını indirmek için tıklayın
twitter hesabımızı takip edin
facebook sayfamızı takip edin
Son Düzenleme: 06 Eki 2013 10:20 yazan ortamat.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: eminey, muratmat, mineş
Yetkililer: mathoflove
Sayfa oluşturma zamanı: 0.371 saniye
Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates