Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Secret Key Beni hatırla

BAŞLIK: 5 ve 6. Sınıf Matematik Kılavuz Kitap İle Çalışma Kitabı Yok

5 ve 6. Sınıf Matematik Kılavuz Kitap İle Çalışma Kitabı Yok 31 Tem 2014 11:45 #616

• ortamat
  • ortamat Kullanıcısının Avatarı
  • Yönetici
  • Gönderiler: 20
  • Teşekkür Sayısı: 30
  • Başarı: 7
2013-2014 eğitim-öğretim yılında okullara 5. sınıf Matematik Öğretmen Kılavuz kitabı ile Öğrenci Çalışma Kitapları göndermeyen MEB, 2014-2015 eğitim-öğretim yılında da 5 ve 6. sınıf Matematik Öğretmen Kılavuz Kitabı ile Öğrenci Çalışma Kitaplarını göndermeyecek.

Bu konuda MEB tarafından henüz yapılmış bir açıklama yok. Diğer derslerden Öğretmen Kılavuz Kitap ile Öğrenci Çalışma Kitaplarını gönderen MEB'in Matematik Dersi için göndermemesinin nedeninin 4+4+4 sistemiyle birlikte değişen Matematik Öğretim Programından kaynaklandığı düşünülüyor. Ayrıca bu yıl ilk defa okutulacak seçmeli 7. sınıf Matematik Uygulamaları ile 6. sınıf Matematik Uygulamaları derslerinde Öğretmenler İçin Öğretim Materyali yok.

Öğretmen Kılavuz Kitabı olmayan dersler için yönetmelik gereği günlük plan ve yıllık plan hazırlamak gerekiyor. Sitemiz bünyesinde üyelerimiz tarafından paylaşılan günlük plan ve yıllık planlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

5. sınıf matematik günlük planlar tıkla
6. sınıf matematik günlük planlar tıkla

Matematik dersi yıllık planları tıkla
twitter hesabımızı takip edin
facebook sayfamızı takip edin
Son Düzenleme: 01 Ağu 2014 08:46 yazan ortamat.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Yetkililer: mathoflove
Sayfa oluşturma zamanı: 0.139 saniye
Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates